Hey threre! Miło nam, że chciałeś poznać nas lepiej : )

Jesteśmy lokalnym studiem językowym, założonym na fundamentach solidnego doświadczenia w prowadzeniu kursów językowych z akcentem wieloletniej pasji do języka angielskiego.

Akcent ten możecie dostrzec w naszym logo - czerwone serduszko oraz ukryty w nazwie firmy napis love obrazują naszą miłość do nieustannego Poszerzania Językowych Horyzontów.

Jednocześnie koncepcja loga odzwierciedla nadzieje na to, że ta czterolistna koniczynka przyniesie naszym klientom szczęście na drodze osobistego rozwoju.
RGBCLOVER-01-200px
Jako lingwistyczni entuzjaści, specjalizujemy się w Pokonywaniu Barier Językowych, gdyż mamy świadomość tego, że Granice Języka są Granicami Twojego Świata.

Nasza oferta skierowana jest do osób i firm nastawionych na efektywny rozwój językowy. Uczymy metodą komunikatywną w oparciu o szerokie spectrum materiałów edukacyjnych, z zastosowaniem nowoczesnych multimediow internetowych. Oferujemy Kursy Szytę na Miarę I na Każdą Kieszeń!

Rzetelność, Zaangażowanie oraz Doświadczenie wykwalifikowanej kadry lektorów zapewnia mobilizujące i skuteczne zajęcia językowe, które w 100% nastawione są na komunikacje. Nawet w grupach kilkuosobowych poświęcamy czas każdemu uczniowi i pracujemy z każdym z Was. Efektywnie i Kreatywnie sprawiamy, że nauka staje się przyjemnościa, a nie koniecznością : )

Obierz z Nami Właściwy Kurs, a my w przytulnych wnętrzach naszego studia pokażemy Ci jak przełamać stres związany z mówieniem w języku obcym. Profesjonalnie przygotujemy Cię do wybranego egzaminu. Poszerzymy Twoje Językowe Horyzonty!

Odwiedź nas i przekonaj się osobiście jak wygląda współpraca z nami : )
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram