slider4-05

Znajdź Idealny Prezent Zanim Zaczniesz Go Szukać!Karta Podarunkowa na Prywatny Kurs Języka Angielskiego to wyjątkowy upominek dla wyjątkowej osoby, przede wszystkim dla tego, że działa mobilizująco, pomagając innym realizować swoje ambicje, cele i marzenia.

Prywatny Kurs Języka Angielskiego to trafiony pomysł na praktyczny prezent. Sprawi on radość każdej obdarowanej osobie, ponieważ pozwoli jej na zdobywanie nowych umiejętności oraz realizację swoich pasji.

Podaruj bliskim dar wiedzy.
Podaruj im dar umiejętności językowych.
Give the gift of language!


Gdzie i jak mogę dokonać zakupu Karty Podarunkowej?
Karty Podarunkowe dostępne są w Studiu Językowym Clover przy ul. Kościuszki 18/20 w Częstochowie - odbiór osobisty.

Na Twoje życzenie Kartę Podarunkową możemy wysłać pocztą pod wskazany adres. Wystarczy wypełnić formularz i dokonać płatności na podany rachunek bankowy:

Mbank - nr konta: 161140 2004 0000 3502 7545 6647
W tytule przelewu należy wpisać:
- 'karta podarunkowa'
- imię, nazwisko oraz adres zamawiającego

Koszt wysyłki na adres krajowy to 10 zł. W przypadku wysyłki wpłacaną kwotę prosimy powiększyć o koszt wysyłki. Wysyłka Kart Podarunkowych realizowana jest w dni robocze, w terminie do 48 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym.

Do Kiedy mogę zrealizować Kartę Podarunkową?
Karty Podarunkowe ważne są 3 miesiące od daty ich wystawienia.

Do czego uprawnia mnie posiadanie Karty Podarunkowej Studia Clover?
Karta podarunkowa pozwala na realizacje dowolnego kursu stacjonarnego w siedzibie studia Clover lub online w formule One – to – One. Kurs odbywa się na takich samych zasadach, jak pozostałe kursy oraz podlega tej samej umowie prawnej, regulującej współpracę między uczestnikiem kursu a Studiem Językowym Clover.

Co w przypadku gdy zgubię Kartę Podarunkową lub nie wykorzystam jej w terminie?
Studio Clover nie ponosi odpowiedzialności za Karty Podarunkowe, które zostały utracone po ich wydaniu. Użytkownikowi oraz Nabywcy nie przysługują żadne roszczenia wobec Studia Clover w przypadku utraty, zniszczenia lub nie wykorzystania w terminie Karty Podarunkowej. Wszelkie reklamacje związane z Kartami Podarunkowymi będą rozpatrywane przez Studio Clover w drodze pisemnej w terminie trzydziestu dni od dnia złożenia pisemnej reklamacji przez Użytkownika. Reklamacje związane z Kartami Podarunkowymi mogą być składane w siedzibie biura Clover w godzinach pracy lub listownie.

Czy po zakupie Karty będę mógł ją zwrócić i odzyskać poniesione koszty?
Za opłacony kurs nie przysługuje zwrot kosztów. Prosimy o przemyślane zakupy.

Kto może wykorzystać Kartę Podarunkową?
Z kursu może skorzystać osoba obdarowana Kartą Podarunkową. Można też przekazać ją dowolnej osobie. Zakupioną Kartę Podarunkową można wykorzystać tylko raz.

Ile kosztuje Karta Podarunkowa?
Wartość Karty Podarunkowej dobierana jest indywidualnie i uzależniona jest od ilości wykupionych godzin oraz intensywności zajęć. Dzięki niej możesz sprezentować bliskiej osobie cały kurs lub wybraną ilość godzin dokształcających. Przykładowym wariantem może być tzw. “Mobilizujący Pakiet Godzin Startowych”- czyli Karta Podarunkowa na wybraną ilość godzin np. 5h po 60min lub 10h po 90min.

Zakup Karty Podarunkowej równoznaczny jest z akceptacją powyższych warunków.

W celu ustalenia szczegółów lub w przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Chętnie służymy pomocą : )

Imię i nazwisko (wymagane)

Ulica, nr domu:

Kod, miasto:

email (wymagane)

telefon (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram